Przejdź do treści

O firmie

Jako solidny i wszechstronny producent oferujemy Państwu meble biurowe czy meble kuchenne na wymiar wykonane na podstawie projektów standardowych, jak i tych indywidualnych, na specjalne zamówienie naszych Klientów. Już od 1995 roku produkujemy w Krakowie meble niezwykle trwałe i funkcjonalne, jak również cechujące się pięknym wzornictwem. Umiejętności naszych pracowników zostały na przestrzeni lat wielokrotnie docenione, a wykonane przez nas meble są bardzo trwałe i spełniają swoje zadanie w domach czy mieszkaniach naszych zadowolonych Klientów.

Lider produkcji mebli w Małopolsce

W przeciągu wielu lat naszej działalności w Małopolsce współpracowaliśmy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z przedsiębiorstwami, szkołami i przedszkolami czy urzędami. Różnorodność wykonywanych zleceń i mebli potwierdza wszechstronność naszych pracowników i daje pewność, iż niezależnie od projektu, meble, szafy przesuwne czy biurka zostaną wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Co więcej, w swojej pracy używamy tylko najlepszych, atestowanych materiałów oraz posiadamy bogaty wybór odmian kolorystycznych. Dzięki temu dopasują Państwo nasze meble do swoich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy pewni, że oferujemy meble na wymiar najwyższej jakości. Kraków jest miastem świetnie łączącym tradycję i nowoczesność. My również w swojej pracy kierujemy się tradycyjną solidnością, przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki. Pozwala nam to zagwarantować Państwu, iż terminowo i rzetelnie wykonamy każde zamówienie, co przełoży się na zadowolenie z naszych usług.

Gwarantujemy terminowość, rzetelność oraz zadowolenie klienta.