Przejdź do treści

Salon

Tworzymy w Krakowie meble do salonu najwyższej jakości. Jest to zasługa ogromnego doświadczenia, które zdobyliśmy przez prawie 30 lat pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że meble do salonu muszą być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Meble do salonu w Krakowie – zamówisz je u nas!

Meble do salonu odgrywają niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu domowników na co dzień. Jest to przestrzeń, w której nie tylko spędzamy czas wolny, ale także przyjmujemy gości. Dlatego tak ważne jest, by meble były zaprojektowane w sposób prawidłowy. W tym celu niezbędne jest wykonanie precyzyjnych pomiarów, na podstawie których wykonane zostanie wyposażenie idealnie wpasowujące się w dostępną przestrzeń.

Meble do salonu na zamówienie w Krakowie

U nas zamówisz meble do salonu na wymiar. Nasi specjaliści służą pomocą na wszystkich etapach projektowania. Jesteśmy otwarci na wszystkie potrzeby zgłaszane przez klientów. W ten sposób powstają meble wyjątkowe, które pozwolą na nowo odkryć domową przestrzeń. Jeśli chcą Państwo kupić unikalnych komplet mebli do salonu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Szukasz mebli do salonu w Krakowie?

Kupisz je u nas!

Elegancki salon

Elegancki salon

Prezentujemy nowoczesne meble do salonu, które łączą elegancję z funkcjonalnością. Zestaw obejmuje białe, matowe szafki z elementami w kolorze drewna. Tworzą one nowoczesny i przytulny wygląd wnętrza....

Meble do eleganckiego salonu

Meble do eleganckiego salonu

Półka wisząca oferuje miejsce na książki i dekoracje, a szafka RTV zapewnia wygodne przechowywanie urządzeń multimedialnych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, meble te wprowadzą do Twojego wnęt...

Szafka pod telewizor na metalowych nogach

Szafka pod telewizor na metalowych nogach

Szafka RTV z centralną półką na dekoder lub konsolę. Metalowe nogi dodają lekkości. Proste formy, pastelowe kolory i nowoczesne detale tworzą elegancką i funkcjonalną kompozycję do wnętrza.

Szafki do przedpokoju

Szafki do przedpokoju

Szara szafka na buty, biały wieszak w formie gałęzi, wysoka szafa w szaro-błękitnym kolorze z czarnymi uchwytami i biała półka ścienna.

Meble do przedpokoju

Meble do przedpokoju

Szafa biała do przedpokoju: świeżość i elegancja. Idealnie organizuje przestrzeń, pasuje do różnych stylów wnętrz. Solidna konstrukcja na lata.

Stylowa szafa do przedpokoju

Stylowa szafa do przedpokoju

Gotowy na zmiany w swoim wnętrzu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Biała szafa zamknięta z półkami w środku i trzema szufladami w systemie BLUM . To nie tylko funkcjonalność, ale także elegancja w...