Przejdź do treści

Meble do kuchni

Kuchnia Twoich marzeń, dopasowana do Twoich potrzeb, najwyższa jakość na lata.

Meble do biura

Meble do biura i kancelarii, idealne do pracy i spotkań biznesowych.

Meble do sklepu i lokali

Witryny i regały do sklepu, meble do lokali usługowych dokładnie takie jakich potrzebujesz.

Meble do szkół i przedszkoli

Ergonomiczne meble do szkół i przedszkoli, zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Szafy przesuwne na wymiar

Dopasowane do przestrzeni szafy przesuwne, idealne do sypialni i garderoby.

Meble na zamówienie

Biuro 2000 to producent mebli z Krakowa. W naszej codziennej pracy łączymy ze sobą precyzję, doświadczenie oraz pasję do tworzenia. Z tego połączenia powstają meble, które są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także estetyczne. Już od wielu lat współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami. Świetnie rozumiemy zarówno potrzeby pracowników, uczniów, jak i domowników. Dlatego serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.

Dlaczego warto zamówić nasze meble z Krakowa?

Już od 1995 roku produkujemy w Krakowie meble niezwykle trwałe i funkcjonalne, jak również cechujące się pięknym wzornictwem. Umiejętności naszych pracowników zostały na przestrzeni lat wielokrotnie docenione, a wykonane przez nas meble są bardzo trwałe i spełniają swoje zadanie w domach czy mieszkaniach naszych zadowolonych Klientów.

Jako solidny i wszechstronny producent oferujemy Państwu meble na wymiar wykonane na podstawie projektów standardowych, jak i tych indywidualnych, na specjalne zamówienie naszych klientów

Biuro 2000 - Fabryka Mebli z Krakowa

Kuchnia na wymiar
dostosowana do Twoich potrzeb

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że znajdziemy idealne rozwiązanie, które spełni Twoje najbardziej wygórowane wymagania. Nie zwlekaj! Napisz już teraz w czym możemy Ci pomóc, a bezpłatnie przygotujemy wstępną wycenę i podpowiemy w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Producent mebli z Krakowa – wiemy, czego potrzebujesz!

Nasza fabryka mebli w Krakowie cieszy się zaufaniem setek klientów. Swoją markę stworzyliśmy dzięki ciężkiej pracy oraz zrozumieniu indywidualnych potrzeb użytkowników. W ciągu wielu lat naszej działalności w Małopolsce współpracowaliśmy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z przedsiębiorstwami, szkołami i przedszkolami, czy urzędami. Różnorodność wykonywanych zleceń i mebli potwierdza wszechstronność naszych pracowników i daje pewność, iż niezależnie od projektu, meble, szafy przesuwne czy biurka zostaną wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Co więcej, w swojej pracy używamy tylko najlepszych, atestowanych materiałów oraz posiadamy bogaty wybór odmian kolorystycznych. Dzięki temu dopasują Państwo nasze meble do swoich indywidualnych potrzeb.

Oferta mebli na wymiar w Krakowie

Jesteśmy pewni, że oferujemy meble na wymiar najwyższej jakości. Kraków jest miastem świetnie łączącym tradycję i nowoczesność. My również w swojej pracy kierujemy się tradycyjną solidnością, przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki. Pozwala nam to zagwarantować Państwu, iż terminowo i rzetelnie wykonamy każde zamówienie, co przełoży się na zadowolenie z naszych usług.

Meble Dla Ciebie

Oferujemy projekt i wykonanie mebli dla osób indywidualnych. W ramach naszych usług otrzymasz kompleksową usługę od pomysłu do gotowych mebli dopasowanych do Twoich potrzeb.

Dla Twojej firmy

Doskonale rozumiemy potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy meble dla biur , sklepów, restauracji i wszelkich innych obiektów handlowo-usługowych. Wyposażamy w meble także uczelnie, szkoły i inne instytucje publiczne.

Partner biznesowy w produkcji mebli

Partner biznesowy

Prowadzisz franczyzę lub sieć punktów handlowych? Zapraszamy do współpracy, nasze zaplecze produkcyjne gwarantuje najwyższą jakość mebli. Mamy doświadczenie w produkcji mebli spójnych z brandingiem marki.

Meble biurowe dla Twojej firmy

Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że znajdziemy idealne rozwiązanie, które spełni Twoje najbardziej wygórowane wymagania. Nie zwlekaj! Napisz już teraz w czym możemy Ci pomóc, a bezpłatnie przygotujemy wstępną wycenę i podpowiemy w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Dlaczego warto wybrać BIURO 2000?

Na tle firm produkujących meble w Krakowie zdecydowanie wyróżnia nas doświadczenie
oraz zaplecze produkcyjne, dzięki któremu możemy spełnić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Ponad

28LAT

Posiadając ponad 28 lat doświadczenia w branży, możemy oferować naszym klientom nie tylko wysoką jakość projektowany mebli, ale także głębokie zrozumienie ich potrzeb. Nasza długa historia pracy z klientami z różnych sektorów pozwala nam na dostarczanie rozwiązań, które są zarówno innowacyjne, jak i sprawdzone przez czas.

Ponad

1000 KUCHNI

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji wyjątkowych kuchni. Do tej pory z sukcesem wykonaliśmy ponad 1000 różnorodnych projektów kuchni, które nie tylko pięknie wyglądają, ale są też funkcjonalne i ergonomiczne. Każda kuchnia jest projektowana z myślą o spełnieniu indywidualnych oczekiwań naszych klientów, co czyni każdy projekt unikatowym dziełem. Projektujemy także meble do salonów, sypialni, łaziene i szafy w zabudowie.

Ponad

500 biur i sklepów

W naszym portfolio znajduje się ponad 500 profesjonalnie wyposażonych biur i sklepów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby przestrzeń komercyjna była nie tylko estetycznie atrakcyjna, ale przede wszystkim funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy przedsiębiorcom maksymalizować potencjał ich przestrzeni pracy.